Legitimate Team
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gramy sobie dalej ostro, a co!

Go down 
AutorWiadomość
Michaello
Admin
Michaello


Liczba postów : 44
Join date : 28/10/2013
Age : 26
Skąd : Jasło

Gramy sobie dalej ostro, a co!  Empty
PisanieTemat: Gramy sobie dalej ostro, a co!    Gramy sobie dalej ostro, a co!  EmptyCzw 14 Lis 2013, 18:26

Cóż, muszę przyznać, że bardzo mile mnie zaskoczyliście terminami rozgrywania walk i aktywnością w klanie. Pozwolę sobie tutaj przedstawić Wam naszą sytuacje i co z czym się je. Więc:

Pierwszą sprawą jaką omówię to jest liga. Wiadomo pierwsza edycja musieliśmy dać trochę forów naszemu drugiemu CL'owi, aby zyskał poparcie i respekt klanowiczów, ale w #2 już mu tak łatwo nie oddamy zwycięstwa, no ale po kolei. Capricorn mnie zawiódł. Liczyłem, że się odezwie wcześniej i powie, że nie może grać. Teraz już wiem, że nie będzie mógł i dlatego przechodzi do rangi "inactive". Dalej czyli Litmash, elegancko kolega rozgrywał swoje walki, ale jeszcze musi troszkę poćwiczyć jak my wszyscy. Ja jak to ja jestem słaby jak bąk Very Happy. Riki tuta mi się pokazał z lepszej strony niż tylko kłócenie się, rozegrał co miał w czasie i z bardzo dobrymi wynikami za co mu gratki wielkie. No i na końcu bleeq jak mówiłem w #2 nie damy mu tak łatwo! Very Happy
Podium przedstawia się tak:



Gramy sobie dalej ostro, a co!  Zloto bleeq
Gramy sobie dalej ostro, a co!  Srebro Riki
Gramy sobie dalej ostro, a co!  Braz Michaello


Od razu startujemy z drugą edycja, a na rozegranie znowu macie aż 14 dni, więc termin to od dziś tj. 14.11.2013 do 28.11.2013. Jeśli wcześniej skończymy to prawdopodobnie zakończymy też wcześniej tą ligę i zaczniemy od nowa.

Później jak na porządny klan przystało mamy klanówki z innymi klanami. Ogólny bilans przedstawia się jak na razie 102:108, a więc jest na prawdę bardzo dobrze jak na pierwsze nasze potyczki. Od ostatniego newsa zagraliśmy z nowo powstałym klanem PzŁ oraz następną z klanem Fioletix'a tj. Blizzard Beasts. Obiecujemy organizować różne ciekawe CW, a więc trenować grać i przynosić sławę LT! GL & HF! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lf2.lt.pl
 
Gramy sobie dalej ostro, a co!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legitimate Team :: Newsy-
Skocz do: