Legitimate Team
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam,właściwie pytanie do adminów.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
seeker2012

seeker2012


Liczba postów : 2
Join date : 04/06/2014

Witam,właściwie pytanie do adminów. Empty
PisanieTemat: Witam,właściwie pytanie do adminów.   Witam,właściwie pytanie do adminów. EmptySro 04 Cze 2014, 16:55

Jak w nazwie tematu,dla mnie bardzo ważne.Pytanie to skierowane głównie do dawnych adminów z 2007-2009roku.
Od wielu lat szukam właśnie strony lf polish center,ponieważ o ile to jest ta strona,w dawnych latach były tu trzy wersje modów do pobrania,o ile to ta strona.
Były to lf 2.5,Crazy lf,i właśnie o który mi chodzi lf x,bądź lf 2 X.To nie jest ta wersja ogólnieudostępniona.Ponieważ ten lf równiez nazywał się lf X,ale różnił się min.stage mode.
Jeśli ktokolwiek słyszał,ktokolwiek wie,o podobnej wersji lf X,to bedzie mile widziany.

Piszę to tutaj,poneważ jak powtarzam,daną wersję znalazłem właśnie(najprawdopodobniej)na tym forum,lecz teraz jej nie widuję.
Powrót do góry Go down
bleeq

bleeq


Liczba postów : 165
Join date : 28/10/2013

Witam,właściwie pytanie do adminów. Empty
PisanieTemat: Re: Witam,właściwie pytanie do adminów.   Witam,właściwie pytanie do adminów. EmptyPią 06 Cze 2014, 02:03

Strona Little Fighter Polish Cneter znajduje się pod adresem www.lf2.pl

Co do modów to kiedyś tam były, ale odkąd ja tam zacząłem się udzielać w 2009 roku to już żadnych nie widziałem. Teraz na stronie od jakiegoś roku jest zupełnie nowy download, który nie ma nic wspólnego z przeszłością. Chcesz to zajrzyj, może coś ciekawego znajdziesz.
Powrót do góry Go down
 
Witam,właściwie pytanie do adminów.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legitimate Team :: Inne-
Skocz do: